Toya Next Konut Projesi Sunduğu Ayrıcalıklarla Fark Yaratıyor

Toya Next Konut Projesi Toya Yapı yaptıkları her proje için temennisiyle etikleri daha iyi bir yaşam sloganıyla bütün projelerinin her türlü ihtiyaca ve detaya sahip projeler oluşturma ya devam ediyor.

Toya Next konut projesi’nnin bir diğer özelliği ise şuana kadar yaptıkları  diğer projelerde ki ince ayrıntıları ve avantajları bu projede bir araya getirip sunmaları olmuştur. Sunduğu Projeler de özellikler mimari çözümleri ve yaşam teknolojileri ve yaşam alanlarını etkili kullanımıyla ön planda olan toya yapı burada da her anınıza kolaylık için geçmişten gelen tecrübelerini katmışlar. Evinizdeyken ve dışarıdayken evinizin güvenliği için sunduğu teknolojilerle içinizin rahat etmesini sağlamakta.

Toya Next konut projesi’nnin en önemli konsept değişikliği şuana kadar tahmin bile edemeyeceğiniz ihtiyaç duyduğunuzda size sunacağı hizmetleri bir standart olarak sunmakta. Evinize gelirken içerisinin sıcaklığını ayarlaya bileceğiniz bir sistemi bulunmakta. Evden çıkıp otoparka gitmeden otoparktaki yoğunluğu görebileceksiniz. Proje kapsamında sizlere sunulan bu imkanlarla zamandan tasarruf edebileceksiniz.

Toya Next konut projesi akıllı evler dışında hem proje genelinde hende dairenin özelliğinde sundukları bugünün ötesinde ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunmakta. Sıra dışı  mimarisiyle ve beyaz eşyasından tutunda aydınlatmaya kadar enerji tasarufuna yönelik verdigi cabaya kadar gerektirdigi konforu saglamak için ellerinden geleni yapmışlardır.

Toya Next Projesinin Sunduğu Teknolojik Ayrıcalıklar

Eve gelmeden akılı telefonunuzdan klimayı açıp kapatabileceğiniz istediğiniz ayarda çalıştırabileceğiniz akılı sistemlere entegre edilmiştir sadece klimalarda değil bu sitemler eve gelip küvete uzanmak istiyorsunuz eve gelmeden küvetin izi suyla doldura bilecek siniz evin lambalarını istediğinizde açıp kapatabileceksiniz. Evden dışarı çıktınız acaba ütüyü prize takılı mıydı çay ocakta mıydı suyu açık unutum mu gibi sıkıntınız olmayacak bunları otomatik olarak kapatabileceksiniz. Akılı telefonunuzdan tek tuşla ışığı açıp kapata bileceksiniz hata loş bir ortam bile hazırlayabileceksiniz. Uyacaksınız misal en ufak bir ışık gelmesi yada ses gelmesini istemiyorsanız ev uyku moduna alabileceksiniz.

Toya Next Konut Projesinin Lokasyon ve Mimari Açıdan Sunduğu Ayrıcalıklar

İstanbul da Tem ve E-5 e bağlantısı bulunan basın ekspreste bulunan Toya Next konum olarak ta çok güzel bir konumda bulunmakta.

CNR-Expo ve İstanbul Atatürk Hava alanı yakınlığıda Toya Next değerine değer katan etkenlerdendir.

Yeni Yapılan 3. hava alanın yolu üzerinde olması da bu etkenler indendir. Bakırköy – Mahmutbey metro hattına çok yakın olan bir noktadadır. Salonunuzun genişletmek için kayar ve katlanır olarak yapılmış olması. dolap içlerine kayar ve katlanır yataklar yapılmış olması ve yerden tasarruf için kayar kapıların kullanılması. Masa olarak ta kullanılabilecek bir mutfak tezgah yapılmış olması

Daha içinde kimsenin yerleşmemesine rağmen  yapılan Toya Nex yorumları projenin şimdiden oldukça iyi ve ilgi gördüğünü ve beğenildiğini belirtmektedir. Tekniği , mimarisi ve bulunduğu yeri açısından sunduğu avantajları ek olarak sunulan diğer hizmetler ise şu şekilde;

· Güvenlik,

· Kameralı güvenlik,

· Split klima

· Ankastre beyaz eşya,

· Su Deposu,

· Çocuk oyun alanları,

· Çocuk yüzme havuzu,

· Kapalı Yüzme Havuzu,

· Açık Yüzme Havuzu,

· Süs havuzu,

· Restoran / Cafe,

· Yürüyüş Parkuru,

· Araç Şarj İstasyonu,

· Kapalı Otopark,

· Açık Otopark,

· Asansör,

· Depo/kiler,

· Hidrofor,

· Akıllı ev sistemleri,

· Deprem yönetmeliğine uygunluk,

· Jeneratör,

· Isı pay ölçer,

· Zemin etüdü yapılmış,

· Merkezi ısıtma,

· Yapı denetimi yapılmış,

· Yalıtım yönetmeliğine uygunluk ve

Toya Next projesinin sunduğu avantajlar bu kadar değil. Toya Next fiyat performansı açısından da sunduğu özellikler ve ayrıcalıklar ile değerlendirdiğinde çok avantajlı bir proje olarak akıllarda yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir