Satılık İlanı Verirken Satışınızı Hızlandıracak Detaylar

 

Ev satışında direk etki edecek en  önemli olan faktörlerden biri de fotoğrafların kaliteli ve güzel bir şekilde çekilmesi. unutulmamalıdır ki ilanın müşteriye en iyi derecede anlata bilecek olan şey görsel resimlerden başlar. Bu işlemlerde çekilen fotoğrafın kalitesi çekim açılarınız ve çekim yaptığınız mekanın düzenli ve derli toplu olması ve mekanın renk ve dekorasyon  uyumunda önemli faktörlerden biri dir. Bu söylediğimiz seçenekler eve bakıldığı zaman müşteri bulmasını çabuklaştıran ve evin değerini artıran etkenlerden dir.

Çekilen resimdeki mekanın güzel çekimi ve düzenli olması bakan kişinin ona sahip olma isteğini artıracaktır. Mekanın Resimlerine baktıkça kendini o mekanın içinde hayal edecektir. Bu detaylarda mekanın satışını fazlasıyla hızlandıracaktır. Sizler için bu konuları birkaç başlık olarak sıraladık.

Satılık ilanı verirken satışınızı hızlandıracak detaylar.

1- Mutlaka o senenin modasına göre mekanınızı boya yaptırın.

Satılık İlanı Verirken Satışınızı Hızlandıracak Detaylar

Mülkünüzü satarken boya yapılması satışını dahada kolaylaştırır. Boya yapılırken mutlak o senenin moda renklerine göre boyatın satışınızda etki edecektir. Duvarlarınızdaki renklerin bir birine uyumu ona bakan kişinin eve sahip olma duygusunu kamçılayacakır.

2- Mülkünüzü temiz tutun temiz görünmeli.

Satılık İlanı Verirken Satışınızı Hızlandıracak Detaylar_1

Temiz olması evin metrekaresi ve büyüklük ve konumu kadar etkili olmasa da temiz ve bakımlı olması satış esnasında mutlak etki eder. Mekanın fotoğrafını çekmeden önce mutlak etrafı toparlayın. Alıcıda alım fikrini oluşturan ilk çek düzgün ve derli toplu çekilmiş bir resim dir.

3- Evdeki eşyaların simetrik bir şekilde olmasına dikat edin.

Satılık İlanı Verirken Satışınızı Hızlandıracak Detaylar_2

Mekanı bazı eşyalar dağınık gösterir. Ortada masa ve halı  varsa masa halının ortasında olmalı. vitrininize bir vazo varsa güzel görüneceği bir şekilde olmalı.

4- Banyo ve tuvalet aydınlığına dikkat edilmeli.

Satılık İlanı Verirken Satışınızı Hızlandıracak Detaylar_3

Banyo ve tuvaletler genel olarak kirli ve dağınıktır bu yerleri resim çekmeden önce daha sade ve temiz göstermeniz satış konusunda sizi olumlu bir şekilde etkileyecektir. Satın almak isteyen kişiler bu resimlere iki kat titizlikle bakacağından bunlara gerekli önemi verin. Tuvalet ve banyonun derli toplu olmasından sonra ışıklandırması iyi olunda sizin mülkünüze değer katacaktır.

5- Mutfak kadınlar için çok önemlidir. Dağınık olan mutfağı kimse görmek istemez.

Satılık İlanı Verirken Satışınızı Hızlandıracak Detaylar_4

Evinizin fotoğraflarını çekerken en çok özenmeniz gereken yerlerden bir tanesi mutfaktır. Mutfağı toparlayın gereksiz eşyaları ortalıktan kaldırın yapabiliyorsanız mutfağı hareketlendirecek objeler koyun çiçekler gibi. Mutfakta bir kabın içine taze meyveler koyun mutfağın daha çekici bir hale getirmiş olursunuz.

Satılık ilanı verirken bu işlemler atış süresini hızlandırın. Satış işlemlerden önce mutlak emlak haberlerine bir göz gezdirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir