Next Level Çayyolu

Next level çayyolu projesi Pasifik inşaat tarafından yaptırılmakta Ankara’nın çay yolu mahallesindeki bu proje toplamda  429 adet birbirinden bağımsız konut ünitelerinden oluşmaktadır bunlar 3+1 konutlardan 7+1 konutlara kadar değişiklik göstermektedir. Next Level projesinde 92 farklı tipte villalar bulunan en gözde seçeneklerinden biridir. Diğer seçenekler ise villa, loft, teras bahçeli ve buçuk odalı seçeneklerle ve pent house seçeneklerini sunmakta bizlere.

Pasifik İnşaat tarafından Ankara Çayyolu’nda hayata geçirilen Next Level projesi 429 adet bağımsız bölüm konut ünitesinden meydana geliyor. 3+1 – 7+1 oda sayısı arasında değişen seçeneklerde konut ünitesi bulunan Next Level projesinde‘nda 92 farklı tipte; Villa, loft, teras bahçeli ve buçuk oda çözümlü ferah dairelerin yanı sıra penthouse seçenekleri bulunuyor.

Next Level Çayyolu Projesindeki bazı özellikler şöyle 5 bin metre kare yeşillendirilmiş etkinlik alanı Kapalı basketbol sahası, squash salonu  açık ve kapalı yüzme havuzları mevcuttur.

Next Level Çayyolu Lokasyon Yeri ve Ulaşım

Ankara Çankaya ilçesi, Çayyolu Mahallesi, Hacı Bektaşi Veli caddesinde bulunan Next Level Çayyolu, Kanuni Sultan Süleyman Bulvarına 1.7 km, uzaklıkta  Koru Metro istasyonuna 5 km, uzaklıkta Dumlupınar Bulvarı D200 e 6,3 km mesafesinde bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir