Ağaoğlu The Finance Residence’ta kira garantisi!

Ağaoğlu The Finance Residence Türkiyede ilki istanbulda yapılan. Ulıslar arası Finans merkezi Ağaoğlu The Finance Residence rezidans blok olarak yapılmaya başlanacak. Ağaoğlu The Finance Residence özelligi ise dolar bazında %6 kira geliri garantisi vermekte.

Ağaoğlu The Finance Residence istanbul Finans Merkezi ilk konut projesinin ilk Bloku hayata geçirilmek üzere. Satışların yeni başladığı ilk blokun kat olarak 22 kat olması planlanmış. Ağaoğlu The Finance Residenceilk blokta 22 katta toplam 319 rezidans konut bulunacağı açıklanmıştır.

Ağaoğlu The Finance Residence Projesinin ilk etabı için dolar bazında %6 olarak kira garantisi sunulduğu ve bur dan beklenilen gelirin 200 bin dolar olması bekleniyor. Yıllık olarak en az toplamda 12 bin dolar kira garantisi alıcılara sağlanacak.

Ağaoğlu nun projesi olan finans blok rezidansı Türkiye de ilk defa yapılacak. Bu ilk Projede istanbul’a yapılacak ve Türkiye’nin ilk uluslar arası finans rezidansı olacak.

İstanbulda’ki Projenin genel olarak bilanlanan 1+1 olması düşünülüyor. Az sayıda 2+1 rezidans dairelerde alternetif olarak yapıllacak. Rabetin çok olması durumunda sonraki bloklarda ona göre yön verilecek.

The Finance Residence
Ağaoğlu The Finance Residence’ta kira garantisi!

Dövize yüzde 6 kira garantisi

Ağaoğlu yapılacak Projedeki ilk blokta alan rezidans sahiplerine %6 kira geliri sağlanacak. İstanbul da yapımı başlayacak uluslar arası finans rezidansı ilk bloktaki rezidanslar 500 bin TL den başlayacak. Ağaoğlu’nun Finans rezidans projesinin maksimim satış fiyatındaki olan rezidanslar 2 milyon TL ye kadar yükseleceği duyuruldu.

Ağaoğlu İstanbul uluslar arası finans rezidansı lansman’a özel indirim yapılacağı duyuruldu. Lansman’da Yüzde 15 indirim yapılacağı duyuruldu.

Ağaoğlu tarafından İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir’de yapımı pilanlanan ve Türkiyede İlk defa İstanbulda yapılan uluslar arası finans rezidansı istanbulda 283 bin 270 metre karelik brüt bir alanda yapımı başlayacak. Ofisleri son derece teknolojik olarak yapılması  planlanıyor. Toplamlada 977 birbirinden bağımsız bölümlerden oluşacak. 22 Katan ve tek bloktan oluşacak bu proje içinde ilkleri barındırmakta. Çevresindeki alış veriş merkezleri ve spor komplekleriyle ilgi odagı olacak gibi görünmekte. Yakınlarında buluna gezmek içinde elverişli yerler şunlardır.

Alışveriş Merkezleri; Palladium, Metro, Optimum, Carrefoursa, Rönesans, Brandium
Spor Kompleksi; Ülker Sports Arena
Botanik Park ve Bahçeler; Nezahat Gökyiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir